BİTLİS İL MEM ARGE

İlimizde eTwinning Bilgilendirme Toplantısı ve Ödül Töreni Yapıldı.

eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır. 2005 yılında Avrupa Komisyonunun öğrenme Programının ana hareketi olarak başlatılan eTwinning, 2014 yılından bu yana AB Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor programi olan Erasmus+'a, sıkı bir şekilde entegre edilmiştir.
İlimizde eTwinning Bilgilendirme Toplantısı ve Ödül Töreni Yapıldı.

eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenmetopluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır. 2005 yılında Avrupa Komisyonunun öğrenme Programının ana hareketi olarak başlatılan eTwinning, 2014 yılından bu yana AB Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor programi olan Erasmus+'a, sıkı bir şekilde entegre edilmiştir.

 Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin Korkmaz'ın ve YEĞİTEK Daire Başkanı Sayın Mustafa Hakan Bücük'ün katılımlarıyla 17-18 Haziran Bitlis İli eTwinning Bilgilendirme Toplantısı ve Ödül Töreni yapılmıştır. 2020 yılında eTwinning projesi yapan öğretmenlerimiz projelerini açtıkları proje standlarında tanıttılar.Ödül törenimizde, ödül almaya hak kazanan öğretmenlerimize ödülleri takdim edildi.

2020 yılı eTwinning Ulusal Kalite Etiketi alan öğretmenlerimiz Füsun Yapıcı Ödemiş, Ayla Türkmen, Gamze Uyanık, Gülşen Kılıç, Özge Sevim ve Özlem Meyer'e Ulusal Kalite Etiketleri takdim edildi.

2020 yılı eTwinning Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmenlerimiz Ayla Türkmen, Gamze Uyanık, Gülşen Kılıç, Özge Sevim ve Özlem Meyer'e Avrupa Kalite Etiketleri takdim edildi.

2020  yılı eTwinning Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanan okullarımız; Tatvan Sahil Anaokulu, Şems-i Bitlis İlkokulu, Şükr-i Bitlis Ortaokulu ve Yüzüncü Yıl Atatürk Ortaokulu

2020 yılı eTwinning Okul Levhası almaya hak kazanan okullarımız; Tatvan Sahil Anaokulu ve Şems-i Bitlis İlkokulu

Başarılarından dolayı okullarımızı ve öğretmenlerimzi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Taş Mahallesi Seyit Ali Caddesi 908.Sokak - 0434 280 13 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.