BİTLİS İL MEM ARGE

eTwinning Kalite Etiketi Töreni

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğümüz tarafından başarılı eTwinning projeleri kalite etiketi ile ödüllendirilen öğretmen ve okullarımıza etiket ve levhaları törenle takdim edildi. 
eTwinning Kalite Etiketi Töreni

Bitlis Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda düzenlenen törene İl Millî Eğitim Müdürümüz sayın Mehmet Emin KORKMAZ, Mutki İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat BİÇER, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Nedim YOLDAŞ, şube  müdürlerimiz İbrahim BUDAK, Metin AYGÜN ve Mehmet KARA, Ak Parti İl Başkanı Engin GÜNCEOĞLU, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Cabir DURAK ile kalite etiketi alan öğretmenlerimiz, öğretmenlerimizin çalıştığı okullların okul müdürleri ve bu yıl kalite etiketi başvurusunda bulunan öğretmenlerimiz  katıldı.Törende Ulusal Kalite Etiketleri, Avrupa Kalite Etiketleri, Ulusal Kalite Etiketi Levhaları ve Avrupa Kalite Etiketi Levhaları sahiplerine teslim edildi. Ödül töreninin ardından hatıra fotoğrafı çekildi. 

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / BİTLİS - 04342801323 1331

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.