BİTLİS İL MEM ARGE
Erasmus+ Okul Eğitimi Konsorsiyum Başvuruları
Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlerin sahadaki çalışmaları ve gayretinden de faydalanarak Erasmus+ Programı 2021-2027 dönemi için Okul Eğitimi alanında akredite olduk.Bu kapsamda kurumlarınızın, öğretmenlerinizin ve öğrencilerinizin ihtiyaçları doğrultusunda Erasmus+ faaliyetleri gerçekleştireceğiz. Yapacağımız faaliyetlerden hem kurumunuz hem de kurumunuzdaki öğretmenlerin ve öğrencilerin faydalanabilmesi için Müdürlüğümüzün akredite edilmiş Konsorsiyuma ortak olmanız gerekmektedir.Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Konsorsiyumuna ortak olup faaliyetlerden yararlanmak için formdaki soruları kurumunuzun ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda doldurarak Müdürlüğümüze başvurmanız gerekmektedir. Son başvuru 06 Mayıs 2021 Saat 16:00 dır.![Erasmus+ Okul Eğitimi Konsorsiyum Başvuruları](/meb_iys_dosyalar/2021_04/15105425_europe-erasmus.jpg)